Ohlášky

21. červenca
16. neděle v mezidobí

• Dnes slavíme 16. neděli v mezidobí.
  • Pan farař, otec Marek je na delši neschopence, během měsíce července budou pokud to jde v nějake miře zástupy kněží z jiných farností. Pan děkan prosí všechny farníky o pochopení a přizpůsobení se tomuto nouzovému stavu. Mše sv. budou v menším rozsahu, prosím sledujte pořad bohoslužeb. Tento stav potrvá během měsíce července, kdy dojde k výměně kněží ve farnosti.
  • Otec Marek Vás srdečně zve na mši sv. na rozloučenou. Ta se uskuteční v pátek 26.7. v 18:00 ve Švábenicích. Kvůli zdravotním problémům to bude jediná mše pro všechny farnosti.
  • Příští neděle bude 17. neděle v mezidobí. Mše sv. budou slouženy podle obvyklého pořadu – Hoštice 8.00, ve Švábenicích v 9.30 hod. a v 11. hod. Moravské Prusy.
  • Přihlášky do náboženství jsou k dispozici na stolku pod kůrem. Prosíme o přihlášení každého dítěte, které má zájem v novém školním roce výuku náboženství navštěvovat. Není podstatné, zda do náboženství loni chodily či ne.
  • Výběrové řízení na pozici ředitel/ředitelka Arcidiecézní charity Olomouc plakat1, plakat2

• Nejlepší seriál o Ježíši, The Chosen, uvede TV Noe každou sobotu ve 20 hodin a v neděli opět v 17 hodin. Film je s českým dabingem.
  • Filmana – filmy, které nasytí duši
    Filmana je nová nezisková streamovací služba s křesťanskými filmy a video obsahem. Jejím posláním je umožnit divákům žít a prohlubovat svoji víru i na internetu prostřednictvím kvalitní filmové tvorby s jednoduchým a přehledným přístupem. Filmana chce přinášet do nepřehledných vod internetu filmy, které mohou nasytit i divákovu duši. Více informací naleznete na plakátu v příloze nebo na filmana.cz.
    Jan Perout, Filmana Plakát Filmana