Ohlášky

28. dubna
5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

• Minulou neděli proběhla velká sbírka na opravy a potřeby kostela. Ve Švábenicích se vybralo 9320 kč., v Hošticích 1300 kč., a Moravských Prusech 7181 kč. Pán Bůh zaplať.
  • Příprava k Prvnímu sv. Přijímání bude – v Mor. Prusech ve čtvrtek a ve Švábenicích v ponděli 6.5.
  • Začíná  měsíc květen, měsíc zasvěcený Panně Marii. Májové pobožnosti budou ve všech farnostech před nebo po mši sv.
  • Ve středu 1.5. v 17:15 bude první pobožnost májová před farou, během které bude požehnána soška P. Marie Pomocnice Křesťanů. Foto

U kapliček – pond. 6.5. v 17:15 – kaplička „Údolí lásky“,
    Stř.. 15.5. – 17:15 kaplička na „Pasekách“,
    Pat. 24.5. v 17:30 – v kapli na hradě.

• Příští sobotu ve Švábenicích  přijme křest Majdalena Terezie Hladká.
  • Příští sobotu 4.5. v 17:00 v Dětkovicích v kapli se uskuteční Hasičská pouť.
  • Nejlepší seriál o Ježíši, The Chosen, uvede TV Noe každou sobotu ve 20 hodin a v neděli opět v 17 hodin. Film je s českým dabingem.
  • V zákristii můžete zapisovat úmysly na příští rok
  • Večerní univerzita pro vedoucí společenství Plakát

• Filmana – filmy, které nasytí duši
    Filmana je nová nezisková streamovací služba s křesťanskými filmy a video obsahem. Jejím posláním je umožnit divákům žít a prohlubovat svoji víru i na internetu prostřednictvím kvalitní filmové tvorby s jednoduchým a přehledným přístupem. Filmana chce přinášet do nepřehledných vod internetu filmy, které mohou nasytit i divákovu duši. Více informací naleznete na plakátu v příloze nebo na filmana.cz.
    Jan Perout, Filmana Plakát Filmana